Witamy na Polskim Forum użytkowników Gegoegbry!

k.winkowska.nowak shared this question 12 years ago
Answered

Witam Polskich użytkowników Gegebry!


Forum Użytkowników GeoGebry jest miejscem które pozwala na prowadzenie dyskusji i wymianę informacji na temat GeoGebry z innymi użytkownikami.

Jako gość możesz czytać wszystkie wiadomości ale by móc odpowiadać na pytania i brać udział w dyskusjach trzeba się zarejstrować.


Zanim zadacie pytanie sprawdzcie czy nie ma już na nie odpowiedzi na Forum lub w Pomocy. Zawsze najpierw warto poszukać w:

- Szukaj na Forum

- Pomoc GeoGebra

- GeoGebra Szybki Start


Serdecznie zapraszam do dyskusji!

Katarzyna Winkowska-Nowak

Comments (5)

photo
1

Witam,

właśnie czegoś takiego szukałam od dłuższego czasu :D Program jest świetny przynajmniej na ile go mogłam sprawdzić na szybko. Co prawda chwilę trwało zanim znalazłam jak zmieniać kolory obiektów.

photo
1

To świetnie! Mam nadzieję, że teraz z zbliżającym się rokiem szkolnym więcej osób dowie się o tym programie i zacznie go używać! :D

photo
1

Jestem związana z grupą nauczycieli, którzy pracują nad "wolnymi podręcznikami" http://wolnepodreczniki.pl/... MY wszyscy już o nim wiemy!:)

Nasz "wolny podręcznik" będzie wolny na tyle na ile pozwoli nam MEN, chcemy by był zatwierdzony i dopuszczony do użytku w szkole, zapewne MEN nie będzie brał odpowiedzialności za podręcznik, który może się zmienić naprawdę dynamicznie. Pracujemy na platformie wiki i niestety ona nie bardzo chce przyjmować pliki w formacie *.ggb zaś eksport do *.png uniemożliwia zmiany przez grafika przygotowującego szatę graficzną podręcznika, ale może nam się uda to przeskoczyć:) Chcemy by podręcznik istniejący w internecie był interaktywny, stąd bardzo interesujące wydaje się tworzenie dynamicznych kart pracy, ale tego jeszcze nie przetestowałam. Zaletą tego programu są wersje na WIN i LINUXa, pracujemy razem, ale każdy na własnym komputerze i na różnych programach operacyjnych, w ten sposób możemy korzystać z tego samego wszyscy.

photo
1

cieszę się, że takie wspaniałe narzędzie trafiło w moje ręce. nie mogę się wprost oderwać. ciągle odkrywam nowe możliwości.


pozdrawiam wszystkich użytkowników geogebry.


do moderatora: troszkę więcej staranności. w pierwszym poście nie wypada robić literówek. i to w tytule programu, któremu poświęcone jest to całe forum. i to nie jest jeden przypadek :(

photo
1

Witam !

Literówki to moja specjalność ;)

A tak naprawdę to przepraszam wszystkich czytelników takich postów z literówkami ...


A jak Czempion wykorzystuje Geogebrę? W szkole, w której klasie? Na uczelni? Inaczej?

Proszę napisać by zainspirować innych...

© 2020 International GeoGebra Institute