9-12.sınıf matematik ve geometri derslerinin uygulamaları

Dr.MehmetBULUT shared this question 13 years ago
Answered

Merhaba Arkadaşlar,


dinamik geometri yazılımı olan GeoGebra ile yapılmış 9-12.sınıf matematik ve geometri derslerinin uygulamaları ile ilgili kaynakları buradan paylaşabilir ve karşılaştığımız sorunları burada tartışabiliriz.

Comments (10)

photo
1

hocam meraba.ben BIP sınıfından sevda.benim konum gönderdiğiniz son linkteki circle(angles) olan kısımdan 7,8,9 du.çevirileri yapıp ggb olarak kayıt ettim.doğru olup olmadığı hakkında bana dönüt verirmisiniz?html olarak kayıt yapamadım.böyle kaydetmekle hata yapmış mıyım?

https://ggbm.at/540053

https://ggbm.at/540055

https://ggbm.at/540057

photo
1

ikinci link çalışmıyor

çalışma sayfalarının türkçe açıklamalarını ekleyelim.

photo
1

hocam benim konum seva teoremi.sayfanın çevirisini yaptım ama çalışma sayfası gibi değil pek.yani komutlar yok şunu yapın bunu oluşturun diye.sayfanın linkini gönderiyorum bakabilir misiniz?bu konuda devam edim mi napim hocam?


http://www.mathcasts.org/mt...

photo
1

MRB HOCAM WORD BELGESİ EKLENMEDİĞİ İÇİN KONUMU MAİLİNİZE GÖNDERDİM. SEVDA ERDOĞAN.

photo
1

Hocam, etkinliğin yanındaki kısmın çevirisini mail adresinize gönderdim. Buraya eklenmedi. iyi günler...

photo
1

hocam biz çeviri yaptık ama geogebra üzerine kaydedemedik. Geogebrada değişiklik yapmak için sayfayı nasıl açmamız lazım?

photo
1

hocam benim konum lesson 10 idi. çeviriyi yaptım fakat geogebrada açamadım şekilleri. Dolayısıyla şekillerin üzerindeki kelimeleri çeviremedim. Goegebrada sayfayı nasıl açacağımızı söyler misiniz?

© 2023 International GeoGebra Institute